Bestuur en commissies

BESTUUR

Voorzitter: Marcel Floor
voorzitter@stceciliavoorhout.nl
06-53424326

Secretaris: Paul Does
secretaris@stceciliavoorhout.nl
06-20478031

Penningmeester: Joke de Koning
penningmeester@stceciliavoorhout.nl
06-26935106

Leerlingen: Marleen v.d. Geer -Oomes
leerlingen@stceciliavoorhout.nl
06-21298900

Drumfanfare: Jeffrey Booms
drumfanfare@stceciliavoorhout.nl
06-25407589

Harmonieorkest: Henriëtte Martens
harmonie@stceciliavoorhout.nl
06-22942356

COMMISSIES

Leerlingencommissie
Marleen v.d. Geer-Oomes
Bianca van Roon
Joost van Kempen
Eline Dubois
leerlingen@stceciliavoorhout.nl

Drumfanfarecommissie
Jeffrey Booms
Stephan Hoogink
Mary Floor
John Bosman
drumfanfare@stceciliavoorhout.nl

Optredens drumfanfare:
optredens@stceciliavoorhout.nl

Harmoniecommissie
Henriëtte Martens
Jan-Piet Does
Sanne v.d. Geer
Corine van Alphen
André van Noort
harmonie@stceciliavoorhout.nl

 


OVERIGE COMMISSIES

PR en Communicatie
Coördinatie                  Minte Does
Nieuwsflits                   Bestuur
Webhosting                 Minte Does
Agenda website          Paul Does
Persberichten  Leonie van Gent, Martijn Develing en commissies

Sponsoring
Coördinatie                  vacant
Relatiebeheer             
secretaris@stceciliavoorhout.nl

Oud papieractie
Coördinatie                  Jeffrey Booms
Contact gemeente      
secretaris@stceciliavoorhout.nl

Grote Clubactie
Coördinatie                  Joke de Koning
Ondersteuning            Minouschka Roorda

Rabobank Supportactie
Coördinatie                  Joke de Koning

Fondsenwerving
Coördinatie                  Joke de Koning
Ondersteuning            Jaap v.d. Geer


Activiteitencommisie
Willem-Jan en Timo Does

Podcast
Willem-Jan en Marjoleine Mosselman

Bloemencorso wagen steken
Martha Mosselman

Zomer BBQ
Jan Piet Does en Nard Zwetsloot
Share our website